SPIGEN Galaxy S7 Case Slim Armor Gunmetal (555CS20012)

Ochranný obal SPIGEN Slim Armor je jasnou voľbou pre bezpečie vášho Samsung Galaxy S7. Kryt Slim Armor je vyrobený z mäkkého, ale odolného TPU a vysoko kvalitného polykarbonátu. Dokonale k telefónu priľne a ochráni proti prachu, poškriabaniu, alebo pádu a zvládne utlmiť aj náraz. Zaručene sa stane ideálnym funkčným aj dizajnovým doplnkom Vášho Samsung Galaxy S7. 

   

Viac detailov

Znížená cena
Nový produkt
Akciová ponuka

20,23 €

28,90 €

-30%

1 položka
Skladom

- +

Logo CardPay
Logo: Akceptované typy platobných kariet
Logo TatraPay
 
Detaily
Kryt sa skladá z dvoch častí - zadná časť krytu je z TPU a rám je z polykarbonátu.Má špeciálnu povrchovú úpravu proti nechcenému vykĺznutiu z ruky. Inteligentná konštrukcia umožňuje pohodlný prístup ku všetkým ovládacím prvkom a nenarušuje funkčnosť telefónu. Kryt mierne zaoblené boky pre pohodlné uchopenie a prácu s telefónom. Na zadnej strane je umiestnený integrovaný vyklopný stojan pre lepšie sledovanie videi a fotiek.Jednoduchá inštalácia je otázkou pár sekúnd. Zaručene sa stane ideálnym funkčným aj dizajnovým doplnkom vášho zariadenia.

►ochrana pre Váš prístroja pred nečistotami,  prachom a škrabancami
►značkový dizajnový produkt
►pohodlný prístup ku všetkým ovládacím prvkom a portom bez nutnosti vyberať telefón z obalu
►rýchly a jednoduchý inštalačný proces
►integrovaný výklopný stojan pre lepšie sledovanie videí a fotiek.

Farba:

Sivá, kovová/Gunmetal

Kompatibilita:
Samsung Galaxy S7

Spigen je svetový výrobca príslušenstva pre mobilné telefóny ktorý Vám prináša štýlové, štíhle a kvalitné produkty pre Vás a Váš telefón. SPIGEN je názov, ktorý je dôveryhodný a uznávaný na trhu stálych zákazníkov. To je dôvod, prečo boli prijaté opatrenia na ochranu zákazníkov pred podvodnými výrobkami a predajcami, ktorý Vám rôznymi napodobneninami nedokážu ponúknuť tú najlepšiu kvalitu. Každý produkt Spigen zakúpený v našom eshope obsahuje unikátny 10 miestny autentifikačný kód, ktorý si môžete overiť na stránke original.spigen.com.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Spolu

Pokladňa