Púzdro Evutec AER KARBON + AFIX vent mount - Galaxy S8 Plus

Novinka od svetoznámeho výrobcu obalov Evutec ktorý sa teraz naozaj ukázal vo svojej plnej kvalite a to v podobe unikátneho, ľahkého a veľmi odolného púzdra Aer Karbon.
    

Viac detailov

Znížená cena
Nový produkt
Akciová ponuka

19,45 €

38,90 €

-50%

4 položky
SKLADOM, IHNEĎ ODOSIELAME

- +

Logo CardPay
Logo: Akceptované typy platobných kariet
Logo TatraPay
 
Detaily
Kvalitný zadný kryt Evutec AER KARBON + AFIX vent mount pre Samsung Galaxy S8 Plus, tenký 0,75 mm, absorbuje vonkajšie síly a minimalizuje poškodenia. Spĺňa vojenské drop-normy, obsahuje Dupont kevlarové vlákno a protišmykovú úprava. Kryt má kovovú vložku pre použitie s magnetickým držiakom ktorý je súčasťou balenia. Zariadenie je možné nabíjať a synchronizovať v kryte, takisto je zabezpečené jednoduché nasadenie a odobratie krytu.
Veľmi kvalitný ochranný kryt s karbónovým vzorom, ktorý je vystužený kevlarovými vláknami pre maximálnu výdrž a bezpečie Vášho telefónu. Séria AER je jednou z najtenších línií v repertoári výrobcu a spája extrémne tenký profil s očakávanou pevnosťou a odolnosťou výrobkov Evutec.
Mobilné prístroje sú neustálym prenášaním vystavené možnostiam poškodenia, alebo poškriabania a preto potrebujú najrôznejšími spôsobmi chrániť proti opotrebeniu. Evutec AER KARBON + AFIX vent mount pre Samsung Galaxy S8 Plus je 0,75 mm tenký a odolný kryt, ktorý absorbuje vonkajšie sily a minimalizuje poškodenia. Dokonale priľahne k telefónu a chráni najzraniteľnejšie miesta v rohoch Vášho zariadenia.
►tenký 0,75 mm a pevný kryt pre Galaxy S8 Plus
►odolná, ľahká a netoxická ochrana
►obsahuje Dupont kevlarové® vlákno
►dokonale priľne a chráni najzraniteľnejšie miesta v rohoch Vášho zariadenia
►zariadenie sa dá nabíjať aj synchronizovať v kryte
►spĺňa vojenské drop-normy MIL-STD-810G
►jednoduché nasadenie aj odobratie krytu

 

Farba:

carbon

 
 
Kompatibilita:
Samsung Galaxy S8 Plus

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Spolu

Pokladňa