Púzdro CELLY RunBelt žlté

CELLY RunBelt je flexibilný bedrové púzdro s univerzálnym vreckom na zips a v tme svetielkujúcimi prvkami. Ľahký, nepremokavý a umývateľný materiál z neho vytvoril toho najlepšieho parťáka na šport, ktorý vám ponesie mobil a kľúče. Gumový otvor pre slúchadlá na zadnej strane vrecka Vám zaistia pohodlné počúvanie obľúbenej hudby.

 Viac detailov

RUNBELTYW
Nový produkt

11,80 €

1 položka
Skladom

- +

Logo CardPay
Logo: Akceptované typy platobných kariet
Logo TatraPay
 
Detaily
Športové púzdro Celly Rubelt je inšpirované klasickou a dostatočne známou "ľadvinkou". Nastaviteľný, vysoko elastický popruh, ktorý je určený pre Váš pás dokonale fixuje púzdro Celly Runbelt na svojom mieste pri akejkoľvek športovej aktivite.
A pretože v jednoduchosti je sila, tak púzdro Celly Runbelt má vpredu umiestnenú univerzálnu kapsičku na zips, ktorá sa dokáže prispôsobiť nielen malému telefónu, ale aj oveľa väčšiemu smartfónu do veľkosti uhlopriečky až 6 palcov.
 
Do športového púzdra Celly Runbelt môžete odkládať nielen Váš mobilný telefón, ale aj cennosti, slúchadlá, kreditnú kartu, kľúče a podobne. Vždy bude v v púzdre pre tieto veci miesto. Celé púzdro Celly Runbelt vrátane kapsičky je vyrobené z nepremokavého materiálu na báze neoprénu. Dokonca aj zips je vyrobený tak, aby bol dokonale vodotesný vďaka čomu nehrozí vniknutie ani najmenšej dažďovej kvapky.
Púzdro Celly Runbelt je pri športových aktivitách s Vaším mobilom dokonalým ochráncom.

►nastaviteľná veľkosť
►univerzálne vrecko na zips
►možnosť zapojenia slúchadiel do telefónu uloženom v puzdre
►prvky svietiace v tme
►vnútorná šírka nastaviteľná: 4 cm-10 cm
►vnútorná dĺžka: až do 20 cm
►hmotnosť 65 gramov
►vnútorné rozmery púzdra: 20 cm x 10 cm x 1,5 cm
►použiteľné pre telefóny do 6" t.j. aj Galaxy Note, S7 edge plus, iPhone 6 Plus, iPhone 7 Plus, atď.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (16):

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Spolu

Pokladňa