GUHCPSEMEPI Guess 4G Aluminium Pouzdro Rose Gold pro iPhone 5/5S/SE

Značkový ochranný kryt Guess Metallic je presne určený pre Váš chytrý mobilný telefón  Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, alebo Apple iPhone SE.

Viac detailov

Znížená cena
Nový produkt
Akciová ponuka

7,96 €

19,90 €

-60%

6 položky
SKLADOM IHNEĎ ODOSIELAME

- +

Logo CardPay
Logo: Akceptované typy platobných kariet
Logo TatraPay
 
Detaily
Kryt Guess Metallic je celý vyrobený z pevného a odolného polykarbonátu s tým, že vnútorná časť presne dolieha na zadnú časť a bočné hrany shmarthonu  Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, nebo Apple iPhone SE. Svojou konštrukciou kryt Guess Signature Heart zabráni nielen poškriabaniu mobilného telefónu, ale vstrebe i nárazy spôsobené menším náhodným pádom.
Celý kryt Guess Metallic je v krásne lesklom dizajne s tým že zadný povrch je z brúseného hliníka s nezameniteľným štýlom, ktorý pramení u umiestnenia mnoho znakov značky GUESS súmerne vedľa seba. Celkový dojeme je potom doplnený o nápis GUESS umiestnený v dolnej časti. Ochranný kryt GUESS Metalic vyniká svojím dizajnom a nádherným vzhľadom a to všetko v značkovom prevedení spoločnosti GUESS.


Ochranný kryt Guess Metallic je vyroben presne pre chytrý mobilný telefón Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, nebo Apple iPhone SE a tomu odpovedá aj rozloženie otvorov a výrezov pre kameru, blesk, reproduktor, konektory a tlačidlá. Inštalácia krytu Guess Metallic je úplne jednoduchá, stačí ho na smartphone Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, alebo Apple iPhone SE iba tzv. nacvaknúť a všetko je behom chvíľky hotové.

Ochranný kryt GUESS Metallic nie je obyčajný kryt, ale módny doplnok, ktorý dodá vašemu smartphonu Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, nebo Apple iPhone SE originálny a neprehliadnuteľný vzhľad.

Vlastnosti ochranného krytu Guess Metallic:

- vyrobené z odolného a pevného polykarbonátu, ktorý zabráni poškriabaniu a poškodeniu pri páde
- lesklý povrhc obohatený o zadný brúsený hliník s motívom znakov GUESS a spodným nadpisom GUESS
- mobilný telefón je možné používať spolu s krytom a všetky ovládacie prvky máte plne k dispozícii
- ochranný kryt je vyrobený presne pre chytrý mobilný telefón Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE.

Kompatibilita:

Apple iPhone 5, Apple iPhone 5S, Apple iPhone SE.

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Spolu

Pokladňa