Púzdro FIXED s gélovou vaničkou Samsung Galaxy Core Prime G360 ružové

Púzdro typu kniha v elegantnej PU koži. Disponuje perfektným tvarom, vďaka ktorému je mobilný telefón v puzdre stabilne uchytený a tiež popredným odklápacím krytom displeja s magnetickým zatváraním. To zaistí maximálnu ochranu vášho telefónu proti pádom, poškriabaniu, prachu a špine, pritom prístup k dotykovému displeju, tlačidlám a konektorom je jednoduchý a rýchly.

Viac detailov

Nový produkt

8,99 €

1 položka
SKLADOM IHNEĎ ODOSIELAME

- +

Logo CardPay
Logo: Akceptované typy platobných kariet
Logo TatraPay
 
Detaily

Púzdro Fixed presne pasuje na Váš mobil Samsung Galaxy Core Prime a tak chráni celý telefón pred poškodením a poškriabaním. Púzdro Fixed disponuje perfektným tvarom, vďaka ktorému je mobilný telefón v obale pevne uchytený a obopína celý telefón. V kombinácii s predným odklopným krytom na displej, puzdro zaistí maximálnu ochranu Vášho telefónu Samsung Core Prime proti poškriabaniu, pádom, prachu a špine.

Predná časť krytu chrániaca display má na vnútornej strane výrezy, v ktorých môžete nosiť napríklad kreditné karty, doklady, vizitky atd.. Kryt displeja má na strane malý magnet, ktorý drží puzdro zatvorené a zabraňuje nechcenému samovoľnému otváraniu futrálu.

►perfektný tvar na mieru telefónu
►PU koža, TPU vanička
►vyrobené presne na mieru Vášho telefónu
►pohodlný prístup ku všetkým ovládacím prvkom a portom
►odklápacie čelné tvrdená časť s vreckami pre rôzne karty
►uchytenie pomocou magnetu
Farba:
ružová
 
Kompatibilita:
Samsung Galaxy Core Prime

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Spolu

Pokladňa