Molan Cano Issue Book Pouzdro pro Samsung J730 Galaxy J7 2017 Gold

Ideálne tenučké flipové púzdro Molan Cano Issue Diary v sebe skrýva nie len krásne vonkajšie prevedenie, ale aj množstvo praktických detailov. V prvom rade sa jedná o klasickú konštrukciu s otváraním flipu do boku rovnako ako u bežnej knižky.

  

Viac detailov

Nový produkt

5,99 €

2 položky
SKLADOM IHNEĎ ODOSIELAME

- +

Logo CardPay
Logo: Akceptované typy platobných kariet
Logo TatraPay
 
Detaily
Vnútorná a vonkajšia časť púzdra Molan Cano Issue Diary je tvorená kvalitnou PU kožou, ktorá je obzvlášť atraktívna štrukturovanou textúrou pripominajucou drahé kožené výrobky a príslušenstvo. Prvou praktickou záležitosťou je dokonalé uzatvorenie púzdra pomocou bočného klipu s magnetom, ktorý zabráni nechcenému otvoreniu.
Druhou praktickou záležitosťou je vnútro púzdra. Tam nájdete dva výrezy pre kreditné karty a iné doklady. Súčasne sa tam nachádza priestor pre uloženie bankoviek, alebo dokladov.
Samotné uchytenie telefónu v púzdre Molan Cano Issue Diary je riešené priezračne čistým krytom z odolného TPU silikónu ktorý predstavuje prvú líniu obrany pred nechcenými nárazmi a pádmi a zároveň nijako nenarušuje dizajn telefónu. Samozrejmosťou sú všetky výrezny na konektory a ovládacie prvky telefónu Samsung Galaxy J7 2017.
Ďalšou praktickou záležitosťou je že pomocou jednoduchého natočenia púzdra môžete vytvoriť stojanček pre pohodlné sledovanie videa.
Čerešničkou na torte je otvor vo vrchnej časti púzdra pripravený pre pretiahnutie šnúrky, alebopútka v prípade záujmu nosiť púzdro zavesené na krku, alebo ruke.

Vlastnosti flipového púzdra Molan Cano Issue Diary:

►ochrana pre Váš prístroja pred nečistotami,  prachom a škrabancami
►dve kapsičky pre kreditné karty, jeden priestor pre bankovky a doklady
►pohodlný prístup ku všetkým ovládacím prvkom a portom bez nutnosti vyberať telefón z obalu
►rýchly a jednoduchý inštalačný proces
►otvor pre šnúrku, alebo púzko
►možnosť vytvoriť z púzdra stojanček
►nová odolnejšia ochrana rohov 
►priehľadná vanička z odolného TPU

Farba:
zlatá

Kompatibilita:
Samsung Galaxy J7 2017

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):

Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Spolu

Pokladňa